Streç Sarma Makinası Fiyatları

Streç Makinası

Streç Makinası, bir sarım ve paketleme aracıdır. Üretimi yapılıp sevkiyata hazır hâle getirilmiş ve taşıma paletlerinin üzerine alınmış ürünlerin bir arada kalması ve herhangi bir şekilde hasar görmemeleri için dış etkenlere karşı güvenliklerinin sağlanması amacı ile kullanılır. Streç Makinası Fiyatları’na yazımızın devamında değiniyor olacağız.

Devamı için tıklayınız.

Ürünlerimize bakmak için tıklayınız.

Palet Streçleme Makinesi

Streç Makinası Fiyatları

Aslına bakılırsa ortalama bir fiyat civarındadır. Fakat fiyatlar firmadan firmaya göre değişkenlik gösterebilen etkenler arasında olduğundan dolayı sizlere net bir fiyat veremiyoruz. Ama sizler için bir aralık hazırlamaya çalıştık 10.000 TL’den başlayıp 500.000 TL ye kadar uzanan bir fiyat bandı var . Bunun yanı sıra daha büyük boyutta olan palet sarma makinası modelleri de daha çok paketleme yapılan firmalarda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise hem iş yoğunluğu hem de ekstra kolaylık sağlamasıdır. Palet sarma makinası modelleri oldukça geniş bir kataloğa sahiptir ve her birinin kullanım şekli farklıdır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teknik Destek ve Bilgi İçin Arayın  +90 541 786 43 07[email protected]

 

Palet Streç Makinası

Palet sarma makinesi bildiğimiz üzere özellikle son dönemlerde kullanım ve talep edilme bakımından çalışma yerleri tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Palet sarma makinesi oldukça pratik, kullanımı kolay ve her açıdan fabrikalarda kolaylık sağlayan bir makinadır. Kullanım amacından bahsedecek olur isek ilk olarak paketl

eme fabrikalarındaki paketlenmiş…

Ürünlerimize bakmak için tıklayınız.

Palet Streç Sarma Makinası

Palet Streç Makinası Fiyatları

Aslına bakılırsa ortalama bir fiyat civarındadır. Fakat fiyatlar firmadan firmaya göre değişkenlik gösterebilen etkenler arasında olduğundan dolayı sizlere net bir fiyat veremiyoruz. Ama sizler için bir aralık hazırlamaya çalıştık 10.000 TL’den başlayıp 500.000 TL ye kadar uzanan bir fiyat bandı var . Bunun yanı sıra daha büyük boyutta olan palet sarma makinası modelleri de daha çok paketleme yapılan firmalarda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise hem iş yoğunluğu hem de ekstra kolaylık sağlamasıdır. Palet streç makinası modelleri oldukça geniş bir kataloğa sahiptir ve her birinin kullanım şekli farklıdır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teknik Destek ve Bilgi İçin Arayın  +90 541 786 43 07[email protected]

Devamı için tıklayınız.

Tunç Makina Logo

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.