Streç Makinesi KDV İndirimi

Streç sarma makinesi   ve KDV İndirimi ve devlet teşvikleri, KDV istisnası kapsamında yatırım yapılıp değerlendirilebilecek  makinelerden  birisidir. Streçten tasarruf sağlaması  ve yük güvenliği ile birlikte getirdiği faydalar çok kısa bir sürede makine yatırımının şirkete kazanç olarak dönmesini sağlar. Devlet teşvikleri ve KDV istisnası gibi uygulamalar yatırım aşamasında firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır.

Streç makinası devlet desteği ve KDV siz olarak yatırım yapılacak makineler arasındadır. Streç tasarrufu ve de yük açısından sağladığı güvenliği sayesinde kısa bir zaman da makine yatırımının şirketlere kazanç olarak dönüyor olması devletin verdiği destek ve KDV siz alabilmek yatırım bakımından şirketlere büyük kolaylık sağlar.

Tablalı olan streçleme makinası, bunlardan farkı ihtiyacınıza uygun streç makinesini streç makinaları devlet teşviği imkânlarından faydalanarak alabilirsiniz. KDV istisnası sayesinde tarımsal kalkınma kapsamında faydalanabilir ve kiralama yolu ile yüzde 1 KDV li olarak makine alabilirsiniz.

Bazı firmalar yerli üretim belgesine sahip olanlar için KDV istisnasına uygun streç sarma makineleri üretir. Bunların yanı sıra tarımsal kalkınma belgesi olan firmalar KDV olmaksızın streç makinası alabilir. Bazı bankalar ve finans kurumları yüzde 1 KDV ile streç makinası için finansal kiralama uygulaması yapar.

Streç Makinası, devlet teşvikleri ve KDV istisnası indirimi sizlere yukarıda da bahsettiğimiz gibi şirketiniz için önemli oranda tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Bu faiz, kdv indirimlerini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tunç Makina makine üretimi konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile sektörlere katkı sağlıyor. Bu sayede bulunduğunuz sektörde en iyi verimi elde etmenize yardımcı oluyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.