Streç Makinası Fiyatları

Streç makinası fiyatları  birden fazla faktör tarafından etkilenebilmektedir . Makinenin teknolojisi, makinenin çalışma mantığı, makinenin sağlamlığı, makine üreticisinin satış sonrasında müşteriden kazanmayı beklediği servis geliri bunlardan bazılarıdır.

Streç makinelerinde bilinen teknoloji kartlı sistemlerdir. Kartlarla tasarlanan makinelerin maliyeti daha düşük ve ömrü daha kısadır. Özellikle ithal makinelerin üretiminde kartlar tercih edilmektedir. Ancak kartlar kısa sürede arıza yapar. Kartların tek dezavantajı çabuk arıza yapması değil aynı zamanda termin sürelerinin uzun olması ve fiyatlarının fahiş denilebilecek kadar yüksek olmasıdır.

Streç Aktarma Makinası Nedir ?

Streç Aktarma Makinası ,  Jumbo diye tabir edilen büyük çaplı bobinden daha küçük bobinlere streçi aktarma yapan, gıda ve imalat sanayii gibi bir çok alanda kullanılan ürünü oluşturmaya yarayan bir makinedir. Hızlı sarım yapabilme özelliği ve geniş masura haznesi ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Ağırlık ölçümü özelliği opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Streç Aktarma Makinası Avantajları

Streç maliyetlerinin en aza indirilmesi konusunda sağladığı fayda ile en büyük avantaja sahiptir. Maliyetlerin düşürülmesinde ve kazancın arttırılmasında oldukça etkili bir üründür. Bunun yanı sıra geri dönüşüm maliyetleri konusunda da düşmeye yardımcı olur.
Kişilerin isteğine göre ve istediği ölçülere göre dilimleme yapma özelliğine de sahiptir. İstenilen metrede masuraya sarım yapabilmesi ise en büyük işlevi ve avantajıdır. Sanayi sektöründe çok sık kullanılan streç aktarma makineleri kaliteli firmalardan çıkmış olmalıdır. Böylece hem zamandan hem de maliyetlerden kazanç sağlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda iş gücüne olan ihtiyacı en aza indirdiği için de işçi maliyetlerinin çıkmasının önüne geçerek gelir arttırıcı bir yönü vardır.
Tunç Makina üretimi konusunda profesyonel bir iş anlayışını benimser ve alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunar.
Tunç Makina ürünlerine göz atmak için lütfen tıklayınız.

Streç Aktarma Makinası Fiyatları

Son zamanlarda yaygınlık kazanan streç aktarma makinelerinin fiyatları da oldukça dikkat çekicidir. Firmalar streç aktarma makinesi fiyatları konusunda geniş çaplı bir araştırmanın ardından tercihini yapar. Bu sayede hem kaliteli hem de kazançlı bir alışveriş yapmış olunur. Bütçesini düşünen firma sahiplerinin gerekli araştırmalardan sonra işlerine yarayan modeli tercih ederek firmalarına katması çok önemli bir konu olarak görülür.
Geri dönüşüm maliyetinin düşmesine yardım eden streç aktarma makinesi modelleri fiyatları konusunda çok yüksek bir ücret görülmez. İşlevinin ve teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatında oldukça makul bir fiyatlandırma yapılmıştır. Modeller arasında tercih yaparken fiyattan çok ürünlerin özellikleri daha çok dikkat çekecektir. Çünkü fiyatları neredeyse birbirine çok yakındır. Maliyet fiyatının biraz üstünde satılan bu makineler, işleyişin devam etmesi için oldukça gereklidir. Aynı zamanda sağlamış olduğu avantajlara bakılırsa fiyatının çok da aşırı yüksek olmadığı daha net şekilde anlaşılmış olur.

 

Streç Aktarma Makinası
Tunç Makina

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.