Palet Streçleme Makinesi

 

İş alanında oldukça gerekli görülen ve son derece yararlı makinelerdendir Palet Streçleme Makinesi. Bu makineler büyük oranda zaman tasarrufu, insan gücünü azaltan, iş alanında kolaylıklar sağlayan makinelerdir. İş tasarrufunun önemi ve fabrikalaşma arttıkça palet streçleme makinelerinin tercih edilmesi de aynı oranda arttı.

 

 Biz de Tunç Makina olarak yaşanan bu artış ile uygun fiyat ve yüksek kalite statüsüyle ürünlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz.

 

Palet streçleme makinesi, akülü ve tablalı olarak ayrılmaktadır. Tablalı palet streçleme makinelerinde makine sabit bir alanda olup, ürün hareket ederek streçleme işlemi gerçekleştirilir. Akülü palet streçleme de ise durum tam tersidir. Makine hareket eder ve ürün sabit kalır.

Ne İşe Yarar?

Alıcıya gönderilecek ürünün zarar görmemesi ve korunması için sıklıkla tercih edilen araçlardandır. Ürün sağlamlığını koruma, zamandan tasarruf, işçilik alanında tasarruf, daha az çalışma alanı gibi birçok kısımda tasarruf sağlamaktadır. 

 

Palet streçleme makinelerinin birçok farklı modelleri vardır. Bu çeşitli modeller arasından size en uygun ve yararlı modeli seçmek gerekecektir. Tam otomatik model en çok tercih edilen modeller arasındadır. Fiyat seçenekleri ise her model arasında farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz modele göre net fiyat bilgisine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Palet Streçleme Yararları!

 

  • Soğuk ve sıcak gibi değişikliklere karşı dayanıklıdır.
  • Dayanıklılığı sayesinde darbelere karşı koruma sağlar.
  • İş ve zaman tasarrufu sağlar.
  • Çevre dostudur
  • Dış etkenlere karşı koruma sağlar.
  • Taşınma esnasında düzenli ve bir arada kalmasını sağlar.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.