Palet Streçleme Makinası Gerektiği Gibi Kullanılıyor Mu ?

Palet Streçleme Makinası Nedir ?

Bu yazımızda palet streç sarma makinası, sterç film sarma makinesi, palet streç makinesi nedir sorusunun cevabına öncelikle yanıt bulup sonrasında nasıl kullanılması gerektiğini anlatıp  Palet Streçleme Makinası Gerektiği Gibi Kullanılıyor Mu ? sorusuna bakacağız.

Palet sarma makinesi bildiğimiz üzere özellikle son dönemlerde kullanım ve talep edilme bakımından çalışma yerleri tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Palet streç sarma makinası oldukça pratik, kullanımı kolay ve her açıdan fabrikalarda kolaylık sağlayan bir makinadır. Kullanım amacından bahsedecek olur isek ilk olarak paketleme fabrikalarındaki paketlenmiş ve gönderime hazır olan tüm ürünlerin streçlenmesinde veya diğer ürünler ile korunması için çemberleme işlevi görür. Bu makinaların kullanım amaçları ilk başta zamandan kazanmak ve insan gücünden tasarruf etmektir. Genelde bu işlemler insan eli ile yapıldığında oldukça uzun sürmektedir ve bazı durumlarda da yanlış sarılmaktadır. ve bu neden ile yapılan iş pekte düzgün olmamaktadır.

İş alanında oldukça gerekli görülen ve son derece yararlı makinelerdendir Palet Streçleme Makinası. Bu makineler büyük oranda zaman tasarrufu, insan gücünü azaltan, iş alanında kolaylıklar sağlayan makinelerdir. İş tasarrufunun önemi ve fabrikalaşma arttıkça palet streçleme makinelerinin tercih edilmesi de aynı oranda arttı.

 Biz de Tunç Makina olarak yaşanan bu artış ile uygun fiyat ve yüksek kalite statüsüyle ürünlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz.

Palet Streçleme Makinası

Palet Streçleme Makinası ve Türevleri Nasıl Kullanılır ?

Palet streçleme makinesi, akülü ve tablalı olarak ayrılmaktadır. Tablalı palet streçleme makinelerinde makine sabit bir alanda olup, ürün hareket ederek streçleme işlemi gerçekleştirilir. Akülü palet streçleme de ise durum tam tersidir. Makine hareket eder ve ürün sabit kalır.

Kullanımı aşırı kolay olup gerekli yönergeleri izleyerek rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Tunç Makina ürünleri kullanıcı dostu olup kullanım kolaylığı dikkate alınarak tasarlanmıştır bu yüzden en rahat kullanıma sahip olan makinelerdendir.

Güncel olarak bazı fabrikalarda verilen standart ölçülerde streç, standart ölçülerde sarım miktarı, boyut ölçüleri vs. kullanılmadığından dolayı tam manasıyla tasarruf edilemeyebilir. Doğru bir şekilde kullanım için yukarıda yazdığımız şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Teknik Destek ve Bilgi İçin Arayın  +90 541 786 43 07    &  [email protected]

 

Tunç Makina Youtube 

Tunç Makina Logo

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.