Palet Streç Makinası

Palet streç makinası streç makinasının bir türüdür. Palet streç makinesi, günümüzde palet üstündeki yüklerin streç film ile kaplanıp sarılmasını sağlayan makinedir. Ayrıca akülü ve sabit makine olarak da gruplara ayrılır. Ön gerdirmeli, ton ve yükseklik bazında değişiklik gösteren modelleri de vardır.

Palet Streç Makinasının Faydaları

  • – Yükün palet üzerinden indirilmesine gerek kalınmadan yükü streçlemek
  • – Streç filmi daha ekonomik kullanmak
  • – Maliyeti işçi maliyetine göre ucuz olması
  • – Zaman kazanımı
  • Palet Streç Makinası Fiyatları

  • En basit makinalar yani ev tipi diyebileceğimiz makinalar 550 TL’den başlayıp profesyonel makinalara doğru gidildikçe ise fiyat  350.000 TL ye kadar gidebilmektedir. Bu fiyatlar ikinci el fiyatlarıdır 0 fiyatları tabiki markadan markaya değişkenlik göstermesiyle birlikte daha fazla olmaktadır.

Palet Streç Makinasının Farklılıkları

Palet streç makinasının diğer makinalardan farklı kılan en büyük etken paletin üzerindeyken yükü streçleyebilme kabiliyetidir.

Sizi en kolay şekilde yükünüzü streçlemeye ve direkt yola çıkmaya veyahut muhafaza altına almanızı sağlamaktadır.

Streç Film Makinası

Streç Makinesi, palet üstü yükleri streç film ile saran makinelerdir. Otomatik streç makinaları ve yarı otomatik streç makinaları olarak ikiye ayrılırlar. Streci gerdirme teknolojilerine göre motorlu öngermeli ve yükten germeli çeşitleri vardır.

Streç Film Makinasının Şirketinize Faydası Nedir

Streç film makinasının şirketinize öncelikli olarak iş gücünde artış sağlayacaktır bunun yanı sıra işçilere nazaran hem daha ekonomik olacaktır hem de streç filmi daha az israf oranı ile kullanacaktır . Yani makinalarımızın genel amacı size maksimum performans minimum maliyet olarak çalışmaktadır.

Eğer siz de şirketinizin kazancını daha da fazlalaştırmak, şirketin omuzundaki yüklerden kurtulmak isterseniz Tunç Makina’ya danışmayı unutmayınız.

Ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

Palet Streç Makinası
Palet Streç Makinası

Streç Sarma Makinası

Streç makinalarında iki tür vardır birincisi streç makinasının döndüğü bir diğer türde ise streç makinasının sabit olup streçlenecek eşya, aletin döndüğü türdür.

Streç makinasının amacı bir ürünü korumak veya temiz tutmak için streçlenir. Birden fazla ürün streçleneceği zaman veyahut seri üretim ürünlerde streçe gerek duyulursa streç makinasına da gerek duyulmuş olur.

Piyasada çok sayıda streç makina üretici firma var fakat en bilinir ve büyük firmaların çalıştığı streç makina üreticisi ile yani Tunç Makina ile çalıştığınız takdirde uzun süreli gidecek maksimum düzeyde kar getiren streç makinasına sahip olabilirsiniz. Bu durum hem sizi hem de şirketinizi maddi durum olarak koruyacak ve işçi ihtiyacınızı azaltacaktır. Uzman kadromuz ile doğru streç sarma makinası seçmenize yardımcı                                                                                              olabilir ve doğru seçimi yapmanızı sağlayabiliriz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.