Tunç Makina Olarak Biz Kimiz ?

Tunç Makina 1986 yılında İstanbul da ilk yerli Streç Sarma Makinası üreten, 1995 yılından itibaren Çanakkale de üretimine devam etmektedir. Türkiye’nin endüstriyel sanayi alanında yaptığı atılımlarla öne çıkıp kendi sektöründe lider konuma gelmiştir. Türk malının özellikle makinalarımız yabancı makinaların gerisinde olmadığını daha kaliteli olduğunu makinalarımızın satışından sonra değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile ispat edilmiştir.Tunç Makina Türkiye ekonomisine ihracat alanında da katkılar yapmaktadır.

Tunç Makina, Eczacıbaşı, Henkel, Sırma, Panda, Erikli, Kale, Vestel, Arçelik, Pınar gibi markalara streç sarma makinası, palet streç sarma makinası, yarı otomatik, tam otomatik makinalar satan güvenilir bir markadır.

Tunç Makinayı Neden Tercih Etmelisiniz ?

Lojistik

 

Kendi taşıma filomuz ile mükemmel taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu sayede palet streçleme makinası fiyatları diğer firma ve aracı firmalara göre olağan üstü rekabetçidir. Direkt olarak fabrikadan müşteriye streç film sarma makinesi tedarik edilmektedir.

 

 

Danışmanlık Hizmeti

  1. Her iş ihtiyacına göre 1986 yılından günümüze kadar biriken tecrübelerimize dayanarak palet streçleme makinesi alanlarında danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Bizlere Teknik Destek ve Bilgi İçin   +90 541 786 43 07 numaradan  ve  [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel SAT 

Streç sarma makinası alanında Ülkemiz, Avrupa ve Orta Doğu Topluluğu ülkelerinde bulunan tüm müşterilerimize işinde vasıflı profesyonel ekimiz ile hizmet vermekteyiz.

  1. Lider Garantisi

Tarafımızca tasarlanıp üretilen her streç sarma makinesi eksiksiz ekipman garantisi vermekteyiz. Tüm streç film sarma makinası birinci kalite malzemelerden üretilmiştir.

Ürettiğimiz Makinalar Neye Yarar ?

Palet Streç Makinasının streç makinasında farkı paletleri streçleyen türden olmasıdır. Teknik Makina Sanayi ürününe örnek gösterilebilir. İşinizi kolaylaştırmak isterseniz , işçi ücretinden kurtulmak ve en optimum düzeyde streçlerinizin uzun süre gitmesini sağlayabilirsiniz.

Üstten Baskılı Palet Streçleme Makinası tabla üzerine konulan yükün dönmesi ve üstten baskı sisteminin ürünün dağılmaması için üstten baskı yapmasıyla beraber sarım işlemini gerçekleştirir. Ön gerdirme ünitesi elektronik motorlu ön germe teknolojisine sahiptir.

Streç makinasının faydaları arasında streç filminizi %250 ile %300 arası gererek streç filmden 2,5 kata kadar tasarruf etmenizi sağlar. Sarımın her aşamasında üstten baskı sistemi ve gerginlik ayarı kontrol panelinden yapılabilir.

Sizlere ekonomik olarak çok yardımcı olacak bir makinadır. Eğer ki sizde kaliteyi tam anlamıyla hissetmek istiyorsanız Tunç Makinayla çalışın.

Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

Tunç Makina
Tunç Makina

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.